Platformumuz beta sürümündedir, stabil sürüme geçiş sürecinde siz değerli kullanıcılarımızın geri dönüşlerini inceliyoruz!

Hakkımızda, Misyon ve Vizyon

DijitalPara Teknoloji A.Ş. 2014 yılında kurulmuş finansal teknolojiler alanında hizmet veren, bu anlamda kripto paraların alım-satımı, blok zinciri teknolojilerinin uygulanması ve danışmanlığı konularına odaklanmış yenilikçi çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır.

Misyonumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunarak, güvenilir ve karlı bir uluslararası bilgi teknolojileri firması haline gelmek ve bu sayede önce içinde bulunduğumuz topluma ve sonra bütün dünyaya yaratmış olduğumuz bu çözümlerle faydalı olmaktır.

Blok zinciri ve kripto para teknolojilerinin önümüzdeki 50 yıla ve hatta daha da ötesine damgasını vuracağı kaçınılmaz bir gerçektir. Atalarımızın sanayi devrimini ıskalaması bize yüzlerce yıla mal olmuştu. Teknolojik gelişmelerin dünya çapında adeta mantar gibi çoğaldığı bir ortamda artık kaybedecek yüzlerce yılımızın olmadığı inancındayız.

Bu inançla çıktığımız yolda, dijital devrim olarak adlandırılan blok zinciri teknolojisinde ülkemizi uluslararası arenada temsil etmeyi, kısa sürede yeni ve inovatif projelere imza atmayı hedefliyoruz.